Bajkowe hity w naszym Muzeum. Zaśpiewajcie razem z Julią Kozłowską

To będzie niezapomniane popołudnie dla wszystkim milusińskich! Największe bajkowe i filmowe hity! Wśród nich muzyka, znana m.in. z „Krainy lodu”,„Vaian”, „Zwierzogrodu”, „Akademii Pana Kleksa”, czy „Małej syrenki” w wykonaniu gwiazdy młodego pokolenia, Julii Kozłowskiej. Kiedy? Już w niedzielę, 29 września o godzinie 15:00! Zapraszamy do naszego Muzeum. Zaraz po koncercie Julia Kozłowska zaprosi na warsztaty wokalne. Dzieci popracują nad oddechem, dowiedzą się czym jest przepona i jak z niej korzystać. A jak mowa o przeponie, to pozwolimy też dzieciom pokrzyczeć w Muzeum, z przepony oczywiście, z dbałością o ich struny głosowe. Będzie wspólne śpiewanie, wcześniej rozśpiewka, a nawet bitwa na głosy.

Dźwięki muzyki mają niezwykłą moc, potrafią poruszyć najtwardsze struny i dotknąć tych najdelikatniejszych w sercu. Muzyka wpływa na wyobraźnię, maluje pełne emocji obrazy w umysłach, kształtuje wrażliwość, wyostrza zmysły i ma dobroczynny wpływ na samopoczucie. Muzyka i śpiew to w końcu jedne z najbardziej spontanicznych, bezpośrednich i emocjonalnych form wyrazu, to też potężne narzędzie pomocne w komunikacji i budowaniu pewności siebie.

Dlatego z wielką radością zapraszamy małych i dużych na wyjątkowe wydarzenie muzyczne połączone z warsztatami wokalnymi i warsztatami plastycznymi. A zaczniemy od koncertu, który rozbuja wszystkich. Usłyszymy dziecięce hity z bajek i filmów, takich jak „Kraina lodu”, „Vaiana”, „Zwierzogród”, „Akademia Pana Kleksa”, „Mała syrenka” i innych. Koncert to doskonałe preludium do dalszej aktywności, dlatego tuż po koncercie zapraszamy na warsztaty wokalne z Julią Kozłowską i jej zespołem. Dzieci kochają ruch, więc będzie też dużo ruchu scenicznego, tańca i naturalnej ekspresji. Na koniec wspólne śpiewanie z zespołem. Myślicie, że to koniec atrakcji, otóż nie. Na deser, dla najwytrwalszych przygotowaliśmy kolejny punkt na artystycznej mapie – warsztat plastyczny pn. „Dary jesieni”, podczas którego dzieci będą mogły stworzyć jesienne stroiki i wianki pod okiem wykwalifikowanych animatorów.

Bilety w cenie 25 i 15 zł dostępne w kasach i na naszej stronie bilety.muzeumpamiecitozsamosc.pl. Zapraszamy!