KONCERT A CAPELLA // Grupa wokalna 5/6 // 20.10 – 16:00

Zespół stwarza niebywałą atmosferę podczas swoich występów. Każdy przychodzący na koncert dostaje w pakiecie niebanalną harmonię, poczucie radości, refleksji, zadumy, a to wszystko podkreślone jest charyzmą szóstki energicznych wokalistów. Jedna z niewielu polskich grup wokalnych a’capella wykonująca muzykę rozrywkową począwszy od jazzu, rocka, a kończąc na pop’ie.

grupa wokalna 5/6

„5/6”, to utalentowani wokalnie młodzi ludzie – Renia Tuszyńska, Justyna Czarnota, Madzia Karmiłowicz, Paweł Orłowski i Wiktor Gabor. Ich występy tworzą niebywałą atmosferę. Widzowie dostają w pakiecie niebanalną harmonię, poczucie radości, refleksji, zadumy, a to wszystko podkreślone jest charyzmą energicznych wokalistów. To jedna z niewielu polskich grup wokalnych a’capella wykonująca muzykę rozrywkową począwszy od jazzu, rocka, a kończąc na pop’ie.

Debiutancki album zespołu miał swoją premierę w styczniu 2020 r. Płyta ukazała się po ponad dwóch latach wspólnej pracy zespołu.

Koncert zespołu 5/6 w naszym muzeum, w najbliższą niedzielę, o godz. 16:00. Bilety dostępne są w kasach muzeum i na naszych stronach internetowych.

KONCERT A CAPELLA // Grupa wokalna 5/6 // 20.10 – 16:00