„TOBIE ZAWIERZAM MATKO”

— KUP BILET —

W czwartek, 16 maja br. o godz. 19:00 w Audytorium Muzeum odbędzie się koncert pt. „TOBIE ZAWIERZAM MATKO” w wykonaniu wspaniałych artystów przy akompaniamencie Orkiestry Salonowej Moderato pod batutą Orlina Bebenowa. Wydarzenie artystyczne poprowadzą Wiktoria Adamczyk i Dominik Bitner.

Opis:

Pierwszą część koncertu stanowić będą utwory maryjne z klasycznego repertuaru na głosy solowe i orkiestrę. Usłyszymy różne opracowania muzyczne ,,Ave Maria” z repertuaru najwybitniejszych kompozytorów muzyki poważnej. Z okazji zbliżającej się rocznicy urodzin Karola Wojtyły wybrzmią również arie i pieśni szczególnie bliskie św. Janowi Pawłowi II.

W drugiej części zaprezentowane zostaną utwory o matce i dla matki. Będą to świeckie kompozycje mówiące o miłości matczynej i roli matki w naszym życiu. Całość koncertu zwieńczą popularne melodie dedykowane wszystkim matkom świata.

Podczas wieczoru wykonywane będą utwory takich kompozytorów jak, m.in.: F. Schubert, G. Donizetti, Ch. Gounod, C. Saint Seans, A. C. Gomes, F. Durante, M. Lorenc oraz innych.

Sprzedaż biletów:

— KUP BILET —

Informujemy, że kasy biletowe w Muzeum „Pamięć i Tożsamość” im. św. Jana Pawła II (w organizacji) czynne są:

– w każdą środę w godz. 16:30 – 18:00

– w każdą niedzielę w godz. 13:30 – 15:00

– na 3 godziny przed zaplanowanym Wydarzeniem

Cena biletu wynosi 60,00 zł.

Serdecznie zapraszamy!