Sound of Freedom

— KUP BILET —

W niedzielę, 28 kwietnia br. o godz. 14:00 w Audytorium Muzeum odbędzie się pokaz filmu „Sound of Freedom. Dźwięk wolności” (scenariusz: Alejandro Monteverde, Rod Barr, reżyseria: Alejandro Monteverde).

Opis filmu:

„Sound of Freedom. Dźwięk wolności” to prawdziwa historia Tima Ballarda (w tej roli znany z Pasji Jim Caviezel), byłego agenta rządowego USA, który rezygnuje z pracy, aby poświęcić życie ratowaniu dzieci przed losem gorszym niż śmierć. Mimo tematyki twórcy nie szokują drastycznymi scenami, a ładunek emocjonalny przekazu budują w sposób subtelny, choć jednoznaczny. Być może to zadecydowało o tak znakomitych ocenach filmu wśród widzów i tak ogromnym ich zaangażowaniu w oddolną promocję dzieła. Obok Caviezela, w roli Katherine Ballard, na ekranie widzimy zdobywczynię Oscara Mirę Sorvino (Jej wysokość Afrodyta), a także Billa Campa (Gambit Królowej, Joker, Lincoln) wcielającego się w postać „Vampiro” – głównego pomocnika Ballarda.

(źródło: https://rafaelfilm.pl/sound-of-freedom/)

Światowa premiera filmu miała miejsce 3 lipca 2023 roku, polska premiera kinowa nastąpiła 15 września 2023 r. Obraz odniósł komercyjny sukces.

Bilety można zamówić:

--- KUP BILET ---

Informujemy, że kasy biletowe w Muzeum "Pamięć i Tożsamość" im. św. Jana Pawła II (w organizacji) czynne są:
- w każdą środę w godz. 16:30 - 18:00
- w każdą niedzielę w godz. 13:30 - 15:00
(z wyjątkiem 31.03.2024 r. - Niedziela Wielkanocna)
- na 3 godziny przed zaplanowanym Wydarzeniem

Serdecznie zapraszamy!